New Collection! Get $20 OFF using this coupon: ESSENTIALS20
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

مشاوره تحصیلی تخصصی

مشاوره تحصیلی تخصصی

هدف از امور مشاوره تخصصی برای یوس آموزان یوس اپلای، راهنمایی و ارائه دادن استراتژی مطالعه، با توجه به برنامه ی شخصی و ویژگی های مطالعه ای شخص بوده و همینطور در طی مسیر تحصیلی، برنامه های رفع اشکال ارائه می دهد.

در یوس اپلای، از ابتدای شروع به تحصیل در این مرکز، برنامه ریزی تخصصی برایتان طرح ریزی می شود. بعد از هر آزمون بر اساس توانایی های محصل و همینطور بر اساس نمره ی هر آزمون و نقطع ضعف ها و نقطه قوت های یوس آموز در آزمون، برایشان برنامه ریزی هفتگی ارائه می شود.

کتاب برنامه ریزی یوس نوشته ی دکتر شیوا محمدی همزمان، با ارائه ی کتب درسی به یوس آموزان تحویل داده می شود، که تمامی برنامه های هفتگی را شامل می شود. همچنین در این کتاب، هر یوس آموز موظف است، برنامه ی واقعی انجام شده توسط خودش را قید کند، همینطور نقطه ضعف ها ایراد ها و کم کاری های هفته گذشته را به همراه هدف های هفته های آتی، ذکر کنند.

عملکردهای دیگر یوس اپلای ارائه ی کتب آزمون و بررسی آسیب شناسی آزمون دهی یوس آموزان بر اساس آزمون های خانگی و آزمونهای هفتگی است.

یوس آموزان در این موسسه از زمان شروع تا زمان پایان تحصیل، از پشتیبانی حرفه ای توسط پشتیبانان متخصص یوس برخوردار خواهند بود.

این مرکز با ارائه و معرفی بهترین کتابها و منابع، به یوس آموزان تمامی خدمات مشاوره تحصیلی را ارائه می دهد.

yos apply
yos apply
مرکز مشاوره تحصیل در ترکیه، (کنکور ترکیه (یوس))

یوس اپلای؛ اولین موسسه ی برگزاری کنکور ترکیه در سنندج. مشاوره ی تحصیل در ترکیه، اروپا و کانادا

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *