New Collection! Get $20 OFF using this coupon: ESSENTIALS20
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

کار های مورد نیاز کشور ترکیه

کار های مورد نیاز کشور ترکیه

افرادی که می خواهند به کشور ترکیه مهاجرت کنند باید از بازار تجارت ان کشور باخبر باشند. بررسی کنند که ایا کشور مقصد به مهاجرت من نیازی دارد ؟ اخرین لیستی که توسط مقامات مربوط برای کسب و کارهایی که ترکیه نیاز دارد ارائه شده در ابتدای سال 2020می باشد. این مشاغل به شرح زیر است:

نجاری- اشپزی- گارسون- مهماندار- لیدر تور- جوشکاری- ارایشگری- حسابداری- فروشندگی –بسته بندی-نقاش کاری – کاشی کاری- فناوری اطلاعات- مشاغل ساختمانی به صورت عمومی این مشتغل ذکر شده مورد نیار کشور ترکیه می باشد. طی تحقیقات توسط کارشناسان برتر مهاجر انجام شده ی یک سری مشاغلی هستند که در سال های اخیر به شدت مورد نیاز است.                                      .

در این مشاغل نیرو متخصص بسیار کم است به همین خاطر مهاجرانی که این مهارت ها را داشته باشند میتوانند به راحتی در این کشور مشغول به کار شوند این مشاغل به شرح زیر است:

1-بیمه     2- فروش   3-حسابداری     4-فناوری اطلاعات   5-مدیریت  زنجیره فروش.     

   

قانون کار در ترکیه

قانون کار در ترکیه ساعت کاری را 45 ساعت در هفته تعیین می کنند. شرکت های بزرگ از ساعت 8ونیم صبح تا17 دوشنبه تا جمعه باز هستند هرچند که این اغلب بسته به شغل تغییر میکند علی رغم این قانون یک هفته کار استاندارد درترکیه وجود ندارد. در حالیکه کارمندان شرکتها می توانند 45ساعت در هفته با اضافه کاری کم کار کنند اما مهاجرانی که در صنعت گردشگری کار می کنند (بخصوص در بار و رستوران)ممکن  است ساعت های طولانی تری را به خود اختصاص دهند. کارگران ترکی در سن 15 سالگی واجد شرایط اشتغال کامل هستند.کودکان 13 ساله واجد شرایط برای اشتغال پاره وقت هستند تا زمانی که کار فیزیکی برای انها سخت نباشد و همچنین انها در مدرسه حضور دارند.

        

yos apply
yos apply
مرکز مشاوره تحصیل در ترکیه، (کنکور ترکیه (یوس))

یوس اپلای؛ اولین موسسه ی برگزاری کنکور ترکیه در سنندج. مشاوره ی تحصیل در ترکیه، اروپا و کانادا

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *