New Collection! Get $20 OFF using this coupon: ESSENTIALS20
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

دانشگاه کوچ

دانشگاه کوچ

نوع دانشگاه: بنیادی غیر انتفاعی

استان: استانبول

سال تأسیس: 1993 رئیس: پروفسور دکتر. عمران اینان

دانشگاه Koç یک دانشگاه بنیادی غیرانتفاعی در شهر زیبای استانبول قرار گرفته  است. این دانشگاه فعالیت خود  را از سال 1993 آغاز کرد. ابتدا تحصیلات خود را در دانشگاه موقت در İstinye آغاز کرد. سپس در سال 2000 به پردیس Rumelifeneri ،که اکنون پردیس اصلی آن است ، منتقل شدو با 400 عضو هیئت علمی و 5.130 دانشجو فعالیت خود را در اینجا ادامه می دهد. دانشگاه Koç ، که تحصیلات خود را با دانشگاه ، علوم انسانی و ادبیات ،علوم اقتصادی و اداری ، علوم ، مهندسی ، حقوق ، پزشکی و دانشکده های پرستاری ارائه می دهد ، 22 دوره کارشناسی ، 27 دوره کارشناسی ارشد و 13 دوره دکترا را آموزش می دهد.

 این دانشگاه توسط بنیاد Vehbi Koç تاسیس شد. هدف این دانشگاه پرورش افراد واجد شرایط و دارای صلاحیت بالا است. این یک ویژگی مهم دانشگاه است که دارای 73٪ دانشجوی بورسیه و گزینه های مختلف بورس تحصیلی است.

رنکینگ دانشگاه Koç

رتبه جهانی: 1226

رتبه ملی: 20

دانشکده ها :

دانشکده اقتصاد و علوم اداری

گروه مدیریت بازرگانی

گروه اقتصاد

دپارتمان روابط بین الملل

دانشکده فنی مهندسی

گروه مهندسی کامپیوتر

گروه مهندسی برق و الکترونیک

گروه مهندسی صنایع

گروه مهندسی شیمی و بیولوژیک

گروه مهندسی مکانیک

دانشکده پرستاری

دانشکده علوم

گروه شیمی

گروه ریاضیات

گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

گروه فیزیک

دانشکده حقوق

دانشکده علوم انسانی و ادبیات

گروه باستان شناسی و تاریخ هنر

گروه ادبیات تطبیقی

گروه تاریخ

گروه فلسفه

گروه روانشناسی

گروه جامعه شناسی

گروه رسانه و هنرهای تجسمی

دانشکده پزشکی

آموزش پزشکی در مقطع کارشناسی

تحصیلات تکمیلی پزشکی

تحصیلات تکمیلی پزشکی در علوم بهداشتی

موسسات دانشگاه Koç

دانشجویانی که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی به پایان رسانده اند می توانند برای درخواست برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا که دانشگاه ها در دوره های خاص افتتاح کرده اند ، درخواست دهند. برنامه های تحصیلات تکمیلی و دکتری دانشگاه Koç را می توان در بخش اطلاعیه ها در صفحه اصلی موسسات یافت. موسسات دانشگاه Koç و سایر دانشگاه ها ؛ آنها اسناد و امتیازات درخواستی ، تاریخ مصاحبه های شفاهی یا کتبی ، آزمون های علوم یا استعدادها یا فرم های درخواست را در وب سایت های خود منتشر می کنند. داوطلبان تحصیلات تکمیلی و دکترا می توانند از طریق اطلاعیه موسسات ، شرایط درخواست را یاد بگیرند. داوطلبان می توانند با تکمیل نمرات مشخص شده در اطلاعیه ها و مدارک مورد نیاز به موسسات مراجعه کنند. در راستای اطلاعات ارائه شده در زیر ، فارغ التحصیلان دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد که می خواهند مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را انجام دهند می توانند بررسی کنند که کدام موسسه ها در دانشگاه Koç موجود هستند.

دانشگاه Koç آموزش زبان های خارجی

زبان تدریس در دانشگاه Koç انگلیسی است. آموزش زبان خارجی در مرکز زبان انگلیسی ارائه می شود. کلیه دانشجویان ثبت نام شده باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنند. بعداً دانشجویانی که از آزمون تعیین سطح به اندازه کافی امتیاز کسب می کنند ، باید در آزمون TOEFL موسسه دانشگاه Koç شرکت کنند. کسانی که این آزمون را قبول می کنند مستقیماً سال اول خود را شروع می کنند و تحصیلات خود را ادامه می دهند در حالی که کسانی که موفق به موفقیت مطلوب نمی شوند در مقاطع مناسب در مدرسه مقدماتی انگلیسی قرار می گیرند. آزمون KUEPE در پایان ترم های پاییز ، بهار و تابستان در کلاس آمادگی انگلیسی برگزار می شود. دانش آموزان برای شرکت در این آزمون باید حداقل 2 از 4 داشته باشند. کسانی که در این آزمون قبول می شوند می توانند از آماده سازی صرف نظر کنند.

موسسات

موسسه تجارت

موسسه علوم و مهندسی

موسسه علوم اجتماعی

موسسه علوم بهداشتی

امکانات خوابگاه دانشگاه Koç

ظرفیت تختخواب پردیس Rumeli Feneri در کل 2867 نفر است که از این تعداد 1618 مورد در ساختمان های خوابگاهی و 1249 در ساختمان های خوابگاهی پردیس غربی است. ظرفیت هر ساختمان خوابگاهی در پردیس Rumeli Feneri 70-80 تختخواب است و در مجموع 21 خوابگاه وجود دارد. در ساختمان های خوابگاهی گزینه های اتاق یک تخته ، دو نفره ، سه تخته و چهار تخته وجود دارد.

زندگی دانشگاه پردیس Koç

پارکینگ

سالن سینما ، سالن بدن سازی ، سالن رقص

پیست یخ ، استخر

حمل و نقل

بانک

مرکز بهداشت

زمین تنیس

سالن غذاخوری

حمل و نقل در دانشگاه

امنیت

خوابگاه دانشجویی

کارواش

آرایشگاه

کافه تریا

کتابخانه

آمفی تئاتر

مرکز فتوکپی

پردیس رایگان پردیس

پیاده روی

استودیوی فیلم

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *