کلاسهای یوس اپلای

کلاسهای یوس اپلای

خدمات کلاس های یوس در یوس ­اپلای. 

برای آمادگی کنکور ترکیه خواندن سه درس هوش، هندسه و ریاضی الزامی است. در این مجموعه با همکاری اساتید با تجربه و کتابهای آموزشی به روز و پیگیری پشتیبانان مجرب همچنین برگزاری آزمون­های طبقه بندی شده و خدمات ثبت نام و انتخاب رشته ی تخصصی یوس، متقاضیان یوس را پشتیبانی می کند.                                                                                       

در این مجموعه برای هر گروه کلاسها به صورت ذیل برگزار می شود.

کلاس ها درهفته 3 روز است که با توجه به گروهبندی کلاس ها یا تایم صبح برگزار میشود یا تایم بعدظهر که هر هفته 6 ساعت درس ریاضی 6 ساعت زبان ترکی  4 ساعت هندسه و 2 ساعت درس هوش برگزار می شود.

توجه داشته باشید این موضوع قابل درک است که درس هوش درصد زیادی در آزمون دارد ولی چرا در هفته ساعت درس ان کم است؟ با توجه به اینکه ما کامل میتوانیم در ساعتی که مد نظر داریم درس هوش را کامل پوشش دهیم پس هیچگونه نگرانی برای این موضوع نیست چون برای  مباحث این درس  هفته ای 2 ساعت کافی است. درس هندسه سخت، اما نقطه قوت، و درس ریاضی سخت و دارای تعداد سوالات بالا می باشد. به همین دلیل برنامه ریزی به این صورت انجام می گیرد.

در این کلاس ها ما کتاب های مختلفی را پیشنهاد می دهیم و با داشتن اساتید مجرب و کارآزمون جزواتی را تحویل شاگرد خواهیم داد که دیگر مشکلی در دروس پیدا نکنند.

دوره ی کلاس های یوس اپلای 6 تا 9 ماهه است که این دوره تا اواخر بهمن طول میکشد و هر هفته از دروس خوانده شده ازمون گرفته می شود

و اول هر هفته با توجه به دروس خوانده شده  برنامه ریزی دقیق خواهیم کرد که بتوانیم نقاط ضعف انها را پوشش دهیم.

در این مجموعه کلاس های خصوصی هم برگزار می شود.

پوئن مثبتی که مجموعه ی یوس اپلای دارد این است که ما در کلاس ها رفع اشکال انجام میدهیم هم رفع اشکال آزمون و هم رفع اشکال کتاب هایی که در اختیار شاگرد قرار میدهیم

ما تمام تلاشمان را میکنیم که به بهترین صورت شاگرد ها را راهنمایی کنیم که به بهترین نحو جواب بگیرند        

yos apply
yos apply
مرکز مشاوره تحصیل در ترکیه، (کنکور ترکیه (یوس))

یوس اپلای؛ اولین موسسه ی برگزاری کنکور ترکیه در سنندج. مشاوره ی تحصیل در ترکیه، اروپا و کانادا

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *